Aktualności

DRODZY SŁUCHACZE UTW - ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA INDEKSÓW w roku akademickim 2018/2019

Uprzejmie informujemy, że w dniu 09.11 zajęcia odbywają się wg. następującego harmonogramu:

od godz. 13.30 - zajęcia z informatyki (w salach tych co zawsze)

od godz. 15.00 - Uroczystość wręczenia indeksów, dyplomów "Magister Honoriscausa"  oraz wykład inauguracyjny (Sala E 1)

od godz. 17.00 - gimnastyka (sala ta co zwykle)

 

UWAGA SŁUCHACZE - ZMIANA SAL

Drodzy Słuchacze UTW - poniżej podajemy link do planu zajęć na UTW PWSZ im. Witelona z nowymi numerami sal. Prosze o zapoznanie się ze zmianami (dotyczą miejsca prowadzenia zajęć z języków obcych oraz wykładów)

http://www.plan.pwsz.legnica.edu.pl/checkSpecjalnoscStac.php?specjalnosc=n1UTW

 

INAUGURACJA NOWEGO ROKU AKADEMICKIEGO

Uprzejmie informujemy, że Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019  odbędzie się 8 października 2018 roku o godz.12.00 w Centrum Konferencyjno - Widowiskowym przy ul. Sejmowej 5E. Zapraszamy Słuchaczy UTW PWSZim. Witelona w Legnicy

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

21 czerwca o 8:00 wyjeżdżamy na wycieczkę edukacyjną do Wrocławia. Autokar podjedzie pod PWSZ im. Witelona. Prosimy o punktualność.

UWAGA - ZMIANA ZAJĘĆ

Uprzejmie informuję, że w dniu 27 kwietnia zamiast wykładu Pana mgr Dariusza Wędziny odbędzie się wykład Pana dra Zbigniewa Cesarza. Za zmianę przepraszamy.

Zdjęcia z Goerlitz....

W związku ze sporym zainteresowaniem Państwa Słuchaczy, informuję, że na naszym profilu facebookowym jest już dostępna galeria zdjęć z wycieczki. Przypominam też o konkursie  fotograficznym. Osoby nim zainteresowane prosze o kontakt na adres: wedzinad@pwsz.legnica.edu.pl. Pozdrawiam Dariusz Wędzina

Wycieczka do Goerlitz

Informujemy, ze wyjazd na wycieczkę do Goerlitz odbędzie sie w sobote 07 kwietnia. Wyjazd spod PWSZ im. Witelona o godz. 8.00. Prosimy o punktualnośc :)

 

UWAGA - UPRZEJMIE INFORMUJĘ,ŻE WYCIECZKA PO TARNINOWIE  W DNIU 20 MARCA ZOSTAJE ODWOŁANA. NOWY TERMIN WYCIECZKI ZOSTANIE USTALONY Z SAMORZĄDEM SŁUCHACZY I ODBĘDZIE SIĘ W KWIETNIU.

 

UWAGA ZMIANA ZAJĘĆ W DNIU 23 LUTEGO 2018 R.

Uprzejmie informuję, że w dniu 23 lutego w miejsce wykładu Pani dr Grażyny Sondel odbedzie sie wykład Pana prof. Stanisława Dąbrowskiego pt. "Witelon i jego czasy". Wykład Pani dr Sondel odbędzie się w późniejszym terminie.

 

ZMIANA ZAJĘĆ W DNIU 24.11.2017

Uprzejmie informujemy,że 24 listopada zamiast wykładu mgr Dariusza Wędziny odbedzie się wykład mgr Ewy Kosińskiej.

Ponadto informujemy, że zajęcia z języka angielskiego (poziom podstawowy) w dniu 24 listopada poprowadzi mgr Filip Kostek

 

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018 ORAZ WRĘCZENIE DYPLOMÓW "MAGISTER HONORIS CAUSA"

Słuchaczy UTW PWSZ im. Witelona w Legnicy zapraszamy na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/20118 , która odbędzie się 17 października 2017 roku o godz. 15.00 w Centrum Konferencyjno - Widowiskowym przy ul. Sejmowej 5E w sali E1.

 

Szanowni Słuchacze UTW - uprzejmie informujemy, że plan zajęć na semestr zimowy 2017/2018 jest już dostepny na stronie internetowej Uczelni w zakładce UTW.

 

ZAPROSZENIE NA WYKŁAD W RAMACH DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI

Zapraszamy Słuchaczy na cykl wykładów w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na PWSZ im. Witelona w Legnicy w dniach 28-29 września w godz. od 9.00 do 14.00  Szczegóły:  http://www.wortal.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-1140-2017dfn

 

ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Uprzejmie informujemy,że przyjmowane sa już zapisy na semestr zimowy roku szkolnego 2017/2018. Zapisy i deklaracje wyboru zajęć przyjmowane są w pokoju C132 codziennie w godz. od 9.00 do 15.00.

Wraz z deklaracją przyjmowane są także opłaty za semestr w wysokości 60 zł.


ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM

8 czerwca b.r. o godzinie 15.00 w restauracji "Parnasik" odbędzie się uroczyste zakończenie zajęć w semestrze letnim słuchaczy UTW przy PWSZ im. Witelona w Legnicy połączone z wręczeniem dyplomów oraz indeksów.

 

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PROWADZIMY JUŻ ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018.

Wymagane dokumenty (do pobrania na stronie) można składać do końca czerwca w pok.132 budynek C PWSZ im. Witelona. Zapraszamy - zapewniamy atrakcyjny program studiów.

 

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DO KRZESZOWA

W dniu 20 maja b.r. odbędzie się wycieczka do Krzeszowa w ramach zajęc o sztuce naszego regionu. Koszt wycieczki ok.40 zł. (pieniądze będzie można wpłacać u Pani Zofii Haniszewicz-Drozd 12 maja b.r.). Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu PWSZ im. Witelona w Legnicy. Zaprzaszamy

 

KOORDYNATOR UTW

Uprzejmie informujemy P.T. Słuchaczy, że od dnia 09 stycznia 2017 r. obowiązki koordynatora ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku będzie pełnił Pan mgr Dariusz Wędzina.

Adres: Akademickie Liceum Ogólnokształcące

ul. Sejmowa 5, pokój nr 132, budynek C.

Tel. /76/723 29 13

 

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Zapraszam P.T. Słuchaczy UTW (którzy wcześniej złożyli wniosek)  po odbiór Ogólnopolskiej  Karty Seniora w pok. nr 5, bud. C

Wykaz firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora

CZASOPISMO ON-LINE DLA SENIORA:

„Gazeta Senior"
Z zawartością najnowszego numeru można zapoznać się on-line. Wersja internetowa dostępna jest w zakładce Archiwum na www.gazetasenior.pl.

"Gazeta Senior" najnowsze wydanie

"Niezbędnik finansowy seniora” wydawanego przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń UTW.

PALE
Elektroniczna Platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Aktualności