strona główna
Aktualności

ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Uprzejmie informujemy,że przyjmowane sa już zapisy na semestr zimowy roku szkolnego 2017/2018. Zapisy i deklaracje wyboru zajęć przyjmowane są w pokoju C132 codziennie w godz. od 9.00 do 15.00.

Wraz z deklaracją przyjmowane są także opłaty za semestr w wysokości 60 zł.

 

 

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W SEMESTRZE LETNIM

8 czerwca b.r. o godzinie 15.00 w restauracji "Parnasik" odbędzie się uroczyste zakończenie zajęć w semestrze letnim słuchaczy UTW przy PWSZ im. Witelona w Legnicy połączone z wręczeniem dyplomów oraz indeksów. 

 

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PROWADZIMY JUŻ ZAPISY NA ROK AKADEMICKI 2017/2018.

Wymagane dokumenty (do pobrania na stronie) można składać do końca czerwca w pok.132 budynek C PWSZ im. Witelona. Zapraszamy - zapewniamy atrakcyjny program studiów.

 

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DO KRZESZOWA

W dniu 20 maja b.r. odbędzie się wycieczka do Krzeszowa w ramach zajęc o sztuce naszego regionu. Koszt wycieczki ok.40 zł. (pieniądze będzie można wpłacać u Pani Zofii Haniszewicz-Drozd 12 maja b.r.). Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu PWSZ im. Witelona w Legnicy. Zaprzaszamy

 

KOORDYNATOR UTW

Uprzejmie informujemy P.T. Słuchaczy, że od dnia 09 stycznia 2017 r. obowiązki koordynatora ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku będzie pełnił Pan mgr Dariusz Wędzina.

Adres: Akademickie Liceum Ogólnokształcące

ul. Sejmowa 5, pokój nr 132, budynek C.

Tel. /76/723 29 13

 

OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Zapraszam P.T. Słuchaczy UTW (którzy wcześniej złożyli wniosek)  po odbiór Ogólnopolskiej  Karty Seniora w pok. nr 5, bud. C

Wykaz firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora

CZASOPISMO ON-LINE DLA SENIORA:

  „Gazeta Senior"    
Z zawartością najnowszego numeru można zapoznać się on-line. Wersja internetowa dostępna jest w zakładce Archiwum na www.gazetasenior.pl.

"Gazeta Senior" najnowsze wydanie

"Niezbędnik finansowy seniora” wydawanego przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń UTW.

PALE
Elektroniczna Platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie