Stowarzyszenie Absolwentów

PWSZ im. Witelona w Legnicy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy w czerwcu bieżącego roku obchodzić będzie Jubileusz 15-lecia istnienia Uczelni. Uroczystości związane z Jubileuszem  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy mają podkreślić wieloaspektowość funkcjonowania Uczelni w regionie Dolnego Śląska i kraju zarówno na płaszczyźnie edukacyjnej, wychowawczej, kulturowej, a także gospodarczej.

Obecnie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy to największa uczelnia tego typu w Polsce. Tak znaczący sukces nie byłby możliwy bez osób, które od początku podjęły się misji budowania legnickiego ośrodka akademickiego. 

Stowarzyszenie, skupiające Absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przyczyniać się ma do lepszego i pełniejszego realizowania zadań stojących przed legnicką inteligencją. Stowarzyszenie ma utrzymywać stałą więź z ośrodkiem naukowym, jakim jest Uczelnia, przyczyniać się do rozwijania łączności środowiska, podejmować w miarę potrzeby różnorodne formy świadczeń społecznych na rzecz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

stowarzyszenie
zjazd

II Zjazd Absolwentów PWSZ im. Witelona w Legnicy 
 zobacz odcinek Kwadransu Akademickiego poświęcony Stowarzyszeniu Absolwentów

Aktualności