pokaż menu
Wersja angielska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja niemiecka inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
Wersja rosyjska inforacji o PWSZ  im. Witelona Legnicy
  • rekrutacja pwsz legnica
  • rekrutacja pwsz legnica
  • kwadrans akademicki pwsz legnica
  • Płatne praktyki dla naszych studentów !
  • spacer wirtualny
  • film promocyjny
Fizjoterapia w PWSZ przepustką do zawodu


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na jednolite studia magisterskie o profilu praktycznym na kierunku fizjoterapia.

 

 

Trwa rekrutacja uzupełniająca na PWSZ im. Witelona

Jeszcze tylko do 25 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2017/2018

 

 

Dolnośląski Festiwal Nauki w PWSZ

W dniach 28 - 29 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się Dolnośląski Festiwal Nauki.

 

Trwa rekrutacja uzupełniająca w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Trwa rekrutacja uzupełniająca w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Tylko do 25 września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2017/2018.

 

Dolnośląski Festiwal Nauki

O technikach manipulacji, odpowiednim wybieraniu ścieżki zawodowej, a nawet... broni westernów i powstania styczniowego będą mogli usłyszeć uczestnicy Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, który pod koniec września poprowadzą nauczyciele akademiccy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy

 

 

Dolnośląski Festiwal Nauki


W dniach 28 - 29 września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się Dolnośląski Festiwal Nauki

 

 

Dolnośląski Festiwal Nauki

W dniach 28 - 29 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się Dolnośląski Festiwal Nauki, prowadzony przez nauczycieli akademickich naszej Uczelni, zarówno specjalistów teoretyków jak i praktyków, reprezentujących różne dziedziny i dyscypliny nauki.

 

Dolnośląski Festiwal Nauki w PWSZ

LEGNICA/ W dniach 28 - 29 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się Dolnośląski Festiwal Nauki, prowadzony przez nauczycieli akademickich Uczelni, zarówno specjalistów teoretyków jak i praktyków, reprezentujących różne dziedziny i dyscypliny nauki.

 

PWSZ Legnica. Nabór uzupełniający na studia. Sprawdź w jakich kierunkach możesz się kształcić!

PWSZ Legnica. Nabór uzupełniający na studia. Do 25 września br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2017/2018.

 

Uzupełniająca rekrutacja w legnickiej PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy prowadzi uzupełniającą rekrutację na studia na rok akademicki 2017/2018 do 25 września br. W ofercie uczelni są studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie.

 


Zobacz wszystkie informacje

next >>>