CZYTELNIA CZASOPISM I PRASY Drukuj Email
Redaktor: Agnieszka Koza   
24.04.2009.

(Budynek C – sala 4, tel. (76)  723-2-373)    

FOTOGALERIA         

           

Czytelnia Czasopism i Prasy ma charakter otwarty - zbiory ( czasopisma oraz prasa) udostępniane są poprzez wypożyczanie prezencyjne ( na miejscu w czytelni). Wolny dostęp do półek ułatwia czytelnikom dotarcie do wybranego czasopisma. Nowoczesne i wygodne wyposażenie w czytelni sprzyja nauce ( 23 komfortowych miejsc) oraz stanowisko komputerowe z dostępem do elektronicznych wydań czasopism.

Stanowisko komputerowe  wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt oraz drukarkę brajlowską Mountbatten Brailler MB Writer Plus drukującą tekst w alfabecie Braille'a.

 

 Gromadzimy czasopisma z zakresu następujących dziedzin: ekonomia, filozofia, informatyka, medycyna, prawo, pedagogika, psychologia, zarządzanie oraz tygodniki o tematyce popularno - naukowej, społeczno - kulturalnej, społeczno – politycznej i dzienniki.

 

Wszystkie czasopisma są dostępne w Czytelni Czasopism i Prasy (bud. C, pok. nr 4) natomiast czasopisma o tematyce medycznej są dostępne w Czytelni Naukowej Nr 3 (bud. A, pok. nr 366, 4 piętro).

 

Image

 

Czasopisma prenumerowane w roku 2018

 

Czasopisma online prenumerowane w roku 2018 -

dostępne na terenie BIBLIOTEKI PWSZ IM. WITELONA W LEGNICY

   

Czasopisma medyczne - dostęp: CZYTELNIA NAUKOWA NR 3 (bud. A, 4 piętro, sala nr 366) 

 

 Czasopisma obcojęzyczne     dostęp: CZYTELNIA NAUKOWA NR 3 (bud. A, 4 piętro, sala nr 366) 

 

 Katalog czasopism i artykułów z czasopism   system PROLIB

 

Przegląd Biblioterapeutyczny

 

Zachęcamy Czytelników do korzystania z czasopisma „Przegląd Biblioterapeutyczny”, które jest zdygitalizowane w kolekcji zbiorów Biblioteki Cyfrowej Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Wersja elektroniczna czasopisma dostępna jest pod adresami:

 

www.BibliotekaCyfrowa.pl

www.repozytorium.uni.wroc.pl

 

Udostępnianie zbiorów Biblioteki Cyfrowej Uniwersytetu Wrocławskiego

 

Zbiory udostępniane są 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Z czasopisma można korzystać każda osoba znajdująca się w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że dysponuje komputerem podłączonym do Internetu.

 

 
Dodatkowa możliwość korzystania z czasopism

Biblioteka PWSZ im. Witelona w Legnicy informuje, że istnieje możliwość skorzystania ze zbioru czasopism znajdujących się w Czytelni Czasopism i Prasy  w soboty.


Osoby chcące skorzystać z czasopism zgłaszają dyspozycję do dyżurującego bibliotekarza w Czytelni Czasopism i Prasy  z jednodniowym wyprzedzeniem.

Czasopisma można zamawiać elektronicznie Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   ;  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć                           lub  telefonicznie - tel. /076/ 723-23-73.


Szczegółowe zasady korzystania ze zbiorów czytelni określa regulamin Czytelni Czasopism i Prasy -Regulamin Czytelni Czasopism i Prasy (Plik Adobe *.pdf).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 17.02.2018. )
 

statystyka